Firma Rehberi Bilgisayar Sistemleri Yazılım Ofosoft Web Tasarım ve Programlama
Ana Sayfa | Hakkımızda | Etkinlikler | İletişim

   
   
 Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre Şifrenizi hatırlamıyorsanız Burayı Tıklayınız.
11 + 5 Yandaki Sayıların Toplamını Yazınız.
Üye Olmak Için Tıklayınız.
 Duyurular
Hurda Demir Fiyatları
Gitmek İçin Tıklayınız.
Gitmek İçin Tıklayınız.
Gitmek İçin Tıklayınız.
Ofosoft Web Tasarım ve Programlama Firma Kodu : 125 

  • Genel Bilgileri
  • Resimler
  • Son Ürünler
  • Detaylı Bilgi
Yetkili Kişi: Ömer Faruk
Adres: Atatürk Cad. / Merkez - Sivas - Türkiye
Posta Kodu: 58100
Telefon(lar): 0546 918 89 69 -
Fax - Cep: 0546 918 89 69 -
Web Site: www.ofosoft.com
E-Mail: ofosoft[at]hotmail.com
Toplam Ziyaret: 7624
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 20.02.2011 21:54:21

İçeriği Paylaşın Butonu

Firmaya Ait Kayıtlı Resim Bulunamadı.

Gittikçe küçülen ve küreselleşen dünyada her kuruluş ve birey artık bilgiye anında erişebilmekte. Bu sistemin dışında kalmak, firmalar ve markalar için ise gerçekten çok büyük bir kayıp. Rekabet koşullarının gittikçe zorlaştığı ve yenilendiği iş dünyasında kurumsal kimlik ve marka oluşturulması ise bugün firmaların en önemli kararlarını oluşturuyor. Kurumsal kimliğiniz ve markalarınız gerektiğinde yenilenmelidir. Bu yüzden yeni nesil teknolojiden yana olan OfoSoft’un sunduğu hizmetlerden faydalanmak firmanız ve markanız için kaçınılmazdır.

1999 yılında; teknik lise bilgisayar bölümü ögrencisinin geleceğe dönük hedefleri doğrultusunda proje hayal etmiş olduğu OfoSoft markası 2006 yılında kurumların bilişim alanındaki ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmek amacı ile hizmet sektörüne girmiş olup, güçlü altyapısı ve deneyimli kadrosuyla 3. yılında da kurumsal hizmetler sunmaya devam ediyor.

2008 yılında; teknolojik gelişimini artıran ve kabuğuna sığmayan OfoSoft Web Tasarımı hizmetlerinin yanına; şirketlere özel yazılımlar da üretmeye başladı. Birçok sektörün kendi bünyesinde veya bayileri ile ilişkilerinde ihtiyaç duyulan özel yazılımlarını geliştirerek, kuruma özel sistemler oluşturduk.

OfoSoft çözümlerinde; bilgiden çok bilginin sunumu, kolay ulaşılabilirliği ve interaktifliği ön plana çıkmaktadır. Çözümlerimiz; markalarınızın dolayısıyla da işlerinizin güçlenmesi için tasarlanmaktadır.

HİZMET ALANLARIMIZ

Kurumsal firmaların birleşmelerinde, yeniden yapılanmalarında, stratejik yapılanma ve düzenlemeler yapılması durumunda, kurumsal kimliğin yenilenmesi-oluşturulması gerekir. Kurumsal kimlik çalışmalarının ana hedefi firma içinde ve dışında iletişim uyumunu sağlamaktır.

OfoSoft, bilişim pazarında güvenilirliği ve kurumsal müşteri portföyü ile aşağıdaki alanlarda kesintisiz hizmet vermektedir.
Profesyonel, Dinamik Sanatsal, Ticari, Kurumsal Web Tasarımı 
Dinamik İçerik Yönetimi 
Mevcut Sistemin Yeniden Yapılandırılması 
Web Site Güvenliği 
Banner Tasarımı 
İçerik Entegrasyonu 
Animasyon 
Arama Motorlarına Kayıt ve Optimizasyon 

ÜSTÜN NİTELİKLİ EKİP VE ÇAÐDAŞ ALTYAPI

Farklılığımızı yaratan en önemli unsur; mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitim, deneyim ve özelliklere sahip, kendini bilişim hizmetine adamış, özverili ve OfoSoft’ lu olmaktan gurur duyan ekibimizdir.

OfoSoftçalışanları, değerlerimizi tam olarak yansıtan, çalışanların potansiyellerini en üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olacaktır. 

Sunduğumuz tüm hizmetlerde mükemmeliyete ulaşmamıza olanak sağlayacak en önemli unsurlardan birisi de çağdaş altyapımızdır. Bu nedenle, teknolojideki gelişmeleri izleyerek, hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırmak için en güncel teknolojilerle altyapımızı sürekli geliştirmekteyiz.

Sanal ortamda isim hakkı almak, çalışabilecek bir alan kiralamak ve amaca uygun bir firma profili ortaya oluşturmak, hatta e-ticaret yapmak diğer mecralara göre çok daha kolay, hızlı ve esnektir.

OfoSoft’ da her şey size ve ihtiyaçlarınıza özel düşünülmeyle başlar. Öncelikle ihtiyaçlar, istenilenler ve yapılması gereken iş düşünülür. Dünyadaki tasarım trendi güncelliği yakalamak için dikkate alınır. Tasarımların her materyalde uygulanabilir olması önemsenir. Tasarımlar tüketenleri esas alır. Orijinal tasarım üretilmesi gereklidir. Tüm tasarımcılarımız sadece sizin markanıza yönelik özel çözümler ve yenilikler üretmek için çalışır.

Daha önce kullanmadığınız yolların farkına vardığınızda aslında hedefe daha çabuk ulaşabildiğinizi görürsünüz.

Bizim işimiz; sizin o yolları fark etmenizi sağlamaktır. 

OfoSoft ekibi olarak temel ilkemiz; maksimum müşteri memnuniyeti için en kısa sürede yaratıcı çözümler sunmaktır.


Siz hazır olduğunuzda OfoSoft’da hazırdır...
   
   
abaragambimumbara
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2009-2010 Makinefirmalari.Com'a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Makinefirmalari.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.
Sitede yer alan kullanıcı yorumları üyelik sözleşmesinde kabul edildiği şekilde yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.
Bu sitenin alt yapısında OfoSoft Web Tasarım tarafından geliştirilen OfoSoft Şehir Rehberi Sistemi kullanılmaktadır.
Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,0625 saniyedir.