Haber Servisi Ekonomi Avant 528 Mini İş Makinesi
Ana Sayfa | Hakkımızda | Etkinlikler | İletişim

   
   
 Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre Şifrenizi hatırlamıyorsanız Burayı Tıklayınız.
11 + 5 Yandaki Sayıların Toplamını Yazınız.
Üye Olmak Için Tıklayınız.
 Duyurular
Hurda Demir Fiyatları
Gitmek İçin Tıklayınız.
Gitmek İçin Tıklayınız.
Gitmek İçin Tıklayınız.
 Avant 528 Mini İş Makinesi
110’dan fazla ataşman seçeneği ile birçok farklı sektöre hitap eden Avant Mini Yükleyiciler serilerinden Avant 528, 2012 yılının gözdesi oldu.
«« Önceki Haber  
Sonraki Haber »»
Tarih
:
16.01.2013
Güncellenme
:
16.01.2013
Kategorisi
:
Ekonomi
Okunma Sayısı
:
3238
Yorum Sayısı
:
0
Kaynak
:
www.makinasektor.com...
Özellikle belediyeler ve hayvan çiftlikleri tarafından tercih edilen kompakt ölçülere sahip Avant 528, diğer tüm seriler gibi 4 mevsim boyunca hiç durmadan çalışabilecek alternatiflere sahip.
Belediyelerin kar küreme işleri, kazı, cadde ve kaldırımların süpürülmesi, yükleme ve indirme işlemleri, kırma işleri, bordür taşı döşeme gibi tüm belediyecilik işlerini gerçekleştirebildiği Avant makineler hiç kuşkusuz bu tür kurumlar için oldukça akıllı bir seçim. Diğer yandan hayvancılıkta kullanılan silaj çatalı, gübre çatalı, kıskaçlı kova, silaj kesme ataşmanı, balya kıskaçları ve çatalları, hayvan pisliklerini yerden kazıyan sıyırma bıçağı, süpürgeler gibi ataşmanlar, çiftlikler için hayatı kolaylaştıran ataşmanlar arasında yer alıyor.
Avant 528 Mini Yükleyiciler, diğer tüm Avant serileri gibi belden kırmalı ana gövde tasarımı, güçlü Dizel Kubota motoru, teleskopik yükleyici kolu ve 100’den fazla ataşman seçeneğiyle kurumlar, işletmeler ve şahıslar için 4 mevsim kullanılabilen komple bir yardımcıdır. 28 beygir gücündeki dizel motoru ile 36 litre ve 200 bar gücünde hidrolik çıkışlara sahiptir. Avant 528, diğer tüm Avant serilerinde olduğu gibi tam hidrostatik bir makinedir. Yani motorun gücünü yürüyüşe aktarmak için arada şanzıman, diferansiyel gibi aktarma organları yoktur. Bu sayede aşınma minimum seviyelere indirgenirken, bakım ve onarım masrafları da aynı oranda düşük tutulmuştur. Dizel Kubota motorun tek görevi sisteme gidrolik güç pompalamaktır. Motora bağlı değişken debili pompa dört tekerleğe bağlı yürüyüş motorlarına güç aktararak saatte 12 km’ye varan kademesiz, yumuşak ve güçlü bir yürüyüşü mümkün kılmaktadır.
Avant’ın diğer makineleri olan 200, 320, 400, 600 ve 700 serileri 350 kg ilâ 1400 kg kaldırma kapasitesine sahip olup, tamamı hidrostatik ve Finlandiya üretimi çok amaçlı mini yükleyicilerdir. 100’den fazla ataşman seçeneğiyle Avant mini yükleyiciler, peyzaj, hayvancılık, inşaat, belediye işleri, tarım, orman işleri, karla mücadele, kazı işleri, yol ve arazi bakımı, yükleme ve indirme işleri gibi birçok işi tek bir makine ile yapabilmektedir. Ataşman değiştirme işlemi 1 dakikanın altında bir sürede gerçekleşmektedir.
        Içeriği Paylasın Butonu    
 Habere Ait Yorumlar                                                    Toplam Yorum Sayısı : 0

Henüz Yorum Yazılmamıştır...
   
   
abaragambimumbara
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2009-2010 Makinefirmalari.Com'a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Makinefirmalari.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.
Sitede yer alan kullanıcı yorumları üyelik sözleşmesinde kabul edildiği şekilde yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.
Bu sitenin alt yapısında OfoSoft Web Tasarım tarafından geliştirilen OfoSoft Şehir Rehberi Sistemi kullanılmaktadır.
Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,03125 saniyedir.