Ürün Sepeti Bilgisayar & Elektronik Şehir-Ülke Rehberi Scripti-Sistemi V1+CSS+MYSQL
Ana Sayfa | Hakkımızda | Etkinlikler | İletişim

   
   
 Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre Şifrenizi hatırlamıyorsanız Burayı Tıklayınız.
11 + 5 Yandaki Sayıların Toplamını Yazınız.
Üye Olmak Için Tıklayınız.
 Duyurular
Hurda Demir Fiyatları
Gitmek İçin Tıklayınız.
Gitmek İçin Tıklayınız.
Gitmek İçin Tıklayınız.
 Şehir-Ülke Rehberi Scripti-Sistemi V1+CSS+MYSQL
İl, ilçe, belde veya semtler için genel rehber sistemidir. Bu sistem ile kapsamlı bir rehber yapabilirsiniz.

Bazı Önemli Özellikleri:

1 . Gelişmiş haber bölümü. Sınırsız haber kategorisi belirlenebilir. Manşet haber ve manşet yani özel haber bölümü bulunmaktadır. Her kategorinin kendi özel manşet sistemi bulunmaktadır.

2 . Gelişmiş firma rehberi sistemi. Sınırsız ana kategori ve alt kategori eklenebilir. Özel firma ve normal firma olmak üzere iki tip üyelik vardır. Özel firmalara ait özel web sayfası görünümlü sayfa oluşturulmaktadır. Her kategoriye özel sponsor firma belirlenebilir. Firmalara vitrin firma özelliği vererek anasayfada görünmesini sağlayabilirsiniz. Vitrin, sponsor ve özel firma yetkisi verilen firmalara bitiş tarihi belirleyebilirsiniz. Tarihi geçen firmaların yetkisi otomatik olarak kaldırılmaktadır. Ayrıca firmalara liste önceliği verebilirsiniz. Bu puan sayesinde puanı en yüksek olan firmalar aramalarda ve listelemelerde üst sıralarda görünmektedir. Özel yetkisi verilen firmalar için ayrıca içerik girme sayısı belirleyebilirsiniz. Mesela 3 adet üründen fazla ürün girmesini istemiyorsanız ürün yetkisini 3 yapmanız yeterli.

3 . Gelişmiş ilan sistemi. Sınırsız sayıda ana kategori ve alt kategori eklenebilir. Her ilana 8 adet resim ve 2 adet video eklenebilir. Kategoriye göre vitrin firma belirleyebilirsiniz. Vitrin bölümü her kategoriye göre otomatik değişmektedir. Eklenen ilanlara da listeleme önceliği verebilirsiniz.

4 . Gelişmiş ürün sistemi. Bu sistemi sadece özel firmalar ve site yöneticileri kullanabilir. Sınırsız sayıda ürün kategorisi ekleyebilirsiniz. Her ürüne 10 adet resim ekleyebilirsiniz. Eklenen ürünlere liste önceliği verebilirsiniz. Vitrin ürünler bölümü bulunmaktadır. Kategoriye göre otomatik değişmektedir. Online ürün siparişi sayesinde ürünü ekleyen firmaya otomatik bilgilendirme maili gitmektedir.

5 . Gelişmiş dosya ve döküman sistemi. Sınırsız sayıda alt kategori eklenebilir. Site üyeleri veya site yönetimi ekleyebilir. Köşe yazarı yetkisi verilen üye döküman kategorisinden köşe yazısını eklemektedir.

6 . Gelişmiş sinemalar sistemi. Sınırsız sayıda sinema kategorisi ve sinema salonu eklenebilir. Her filme 12 adet resim eklenebilir. Sadece site yönetimi ekleyebilmektedir.

7 . Etkinlikler sistemi. Bu sistem sayesinde genel duyuru, etkinlik, özel firmalara duyurular ve site üyelerine özel duyurular ekleyebilirsiniz.

8 . Çiçek ve yemek siparişi modülü. Bu sistemi sadece ilgili firmalar kullanabilmektedir. Mesela çiçek siparişini çiçekçi firmalar ekleyebilirler. Eklenen ürünler siparişe açık kapalı yapılabilir. Sipariş yapılınca direk ilgili firmaya mail gitmektedir.

9 . Seyehat sistemi. Sistemin ek sayfa modülünden yönetilebilmektedir. Seyehat bilgileri girebilirsiniz.

10 . Gelişmiş resim ve video galerisi. Sınırsız sayıda kategori eklenebilir. Üyeler ve site yöneticileri ekleyebilirler.

11 . Ziyaretçi defteri sistemi. Bu sistem sayesinde site ziyaretçileriniz fikirlerini diğer ziyaretçilerle paylaşabilirler.

12 . Gelişmiş sitene ekle sistemi. Bu sistem sayesinde sitenizdeki içerikleri sitelerinde göstermek isteyenler için çoklu görsel ve içerik seçmeli modüldür.

13 . Gelişmiş RSS sistemi. Her kategoriye veya genel içeriğe ait bilgileri rss akışıyla bilgilendirilmek isteyenler için ideal bir sistemdir. Son eklenen 20 içerik gösterilmektedir.

14 . Forum sistemi. (Ücretsiz dağıtılan PHP KF Sistemi kurulacaktır.)

15 . Site dili sistemi. Google translate sistemi kullanılarak hazırlanmıştır.

16 . Namaz vakitleri, nöbetçi eczaneler, günün sözü, tarihte bugün, hava durumu, harita servisi, telefon defteri, toplist modülü, kayan ve sabit döviz kuru modülü, gelişmiş istatiktikler bölümü, anket sistemi, gelişmiş site içi genel ve firma arama sistemi, ayın firmaası ve hit firmalar listesi.

17 . Maillist sistemi. Bu sistem sayesinde abone olan mail adreslerine ister tek tek ister kategori kategori isterseniz toplu mail gönderebilirsiniz.

18 . Site içi üyelik servisi. Siteye üye olanlar döküman, dosya, resim, video, link ve ilan ekleyebilirler. Ekledikleri içerikleri silip düzenleyebilirler.

19 . 50 adet reklam alanı. Reklamlara süre belirleyebilir ve otomatik kapanmasını sağlayabilirsiniz.

20 . Site blok yönetimi. İstemediğiniz alanları yönetim panelinden görünmez yapabilirsiniz.

21 . Siteye saldıranlar sistemi. Bilinen site saldırı yöntemlerine karşı alınan özel önlemler sayesinde saldıran kişi saldırısı farkedildiği anda sisteme girişi engellenmektedir. Yönetim panelinden saldırıları görebilir silebilir ve pasif edebiilrsiniz.

22 . Otomatik SEO sistemi. Bu sistem sayesinde site içi önemli linkler html ye çevrilmektedir ve arama motorlarının sitenizdeki içeriklere daha rahat erişmesini sağlayabilirsiniz. Dinamik sayfa başlıkları ile de bulunan sayfanın içeriğini okulamalarına yardımcı olabilirsiniz.

23 . Otomatik site haritası sistemi. Google web master araçlarına sitemap.asp olarak tanıtmanız yeterlidir. Daha sağlıklı işlemesi için ayda bir google a tekrar ziyaret etmesini isteyebilirsiniz.


Genel Özellikler :
1 . Her içerik yorum yazmaya açılıp kapatılabilir.

2 . İçeriklerin gösterim sayısı, paylaş ve yazdır özellikleri bulunmaktadır.

3 . Süzmeli listeleme sistemi.

4 . Seçmeli anasayfa ve kategori sitili.

5 . Eklenen içerikler onaysız yayınlanmamaktadır.

6 . Kodlama asp dilinde yapılmıştır. Tema css ağırlıklı hazırlanmıştır. Veritabanı olarak mysql kullanılmaktadır.

Ve daha fazlası....


Örnek Özel Firma Sayfası :

NOT : Sistemimiz kiralık ve süresiz kullanım olarak satılmaktadır. Kiralık alındığı taktirde kendi sunucularımızda barındırılacaktır. Süresiz kullanım alındığında tek domaine lisanslı şekilde satılacaktır. Kiralık alımlarda fiyatlara barındırma (host) ücreti dahildir. Ödemeler peşin olarak yapılacaktır. İsteyen kişilere www.gittigidiyor.com üzerinden kk ile taksitli satış açılabilir. Bu tip satışta gittigidiyor.com komisyonunu alıcı karşılamak zorundadır. Yönetim paneli kullanımı için 1,5 saatlik sesli ve görüntülü video hazırlanmıştır.
Ücretlendirme :
Kullanım Alanı3 Aylık6 Aylık1 YıllıkSüresiz
İlçe veya Semt Rehberi75.00 TL150.00 TL250.00 TL750.00 TL
Şehir Rehberi (Küçük İller)100.00 TL200.00 TL350.00 TL1250.00 TL
Şehir Rehberi (Büyük İller)125.00 TL250.00 TL450.00 TL1500.00 TL
Ülke ve Bölge Geneli Rehber

 Ürüne Ait Resimler
«« Önceki Ürün  
Sonraki Ürün »»
Tarih
:
21.02.2011
Kategorisi
:
Bilgisayar & Elektronik
İzlenme Sayısı
:
7203
Yorum Sayısı
:
0
Ürün Sahibi
:
Ofosoft Web Tasarım ve Programlama
Ürün Fiyatı
:
Detayda
Içerigi Paylasin Butonu
EkleBunu Sosyal Paylasim Butonu
 

 Firmaya Ait Diğer Ürünler
|1|
 Ürüne Ait Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamıştır...
   
   
abaragambimumbara
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2009-2010 Makinefirmalari.Com'a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Makinefirmalari.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.
Sitede yer alan kullanıcı yorumları üyelik sözleşmesinde kabul edildiği şekilde yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.
Bu sitenin alt yapısında OfoSoft Web Tasarım tarafından geliştirilen OfoSoft Şehir Rehberi Sistemi kullanılmaktadır.
胸部是非常脆弱的丰胸产品,因此除了要多吃有利于增大胸部食物外,还必须少吃一些“毁胸”的食物丰胸产品粉嫩公主。无论是不是丰胸,冰冻的食物都必须少吃丰胸方法。因为冰冻的饮食会影响血气的运行。汽水、雪糕等冰冻食物,会让血气旺不起来丰胸效果
Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,0625 saniyedir.